Голова Спілки ректорів закладів вищої освіти України, ректор Київського національного університету будівництва і архітектури Петро Куліков привітав ЧНУ ім. Б. Хмельницького з ювілеєм.

Голова Спілки ректорів закладів вищої освіти України Петро Куліков вручив ректору ЧНУ Олександру Черевку  почесну відзнаку Спілки.

Він також передав науковцям ЧНУ нагороди і відзнаки Національної академії педагогічних наук України.

«Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького — це заклад вищої освіти з багатою історією та традиціями, великим освітнім та кадровим потенціалом. Без перебільшення можна сказати — він є потужним центром освіти й науки не тільки в регіоні, а й у всій країні», — мовиться у  вітанні Петра Кулікова.

Читайте повний текст: