Крім того, це 11 років від початку російської агресії.
Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні — Музей Революції Гідності підготував інформаційні матеріали, присвячені цим подіям української історії.
Саме тоді, коли на вулиці Інститутській у Києві гинули беззбройні протестувальники, російська федерація розпочала воєнну агресію, анексувавши АР Крим, а згодом окупувавши частину Луганської та Донецької областей. 24 лютого 2022 року почалася повномасштабна російсько-українська війна, яка триває вже третій рік, несучи українцям смерть, горе та руйнацію. Саме таку ціну платить наша країна за право бути суб’єктом на карті світу та мати власні суверенітет і державність. Одними з перших, які рішуче виступили на захист нашої Батьківщини, були Герої Небесної Сотні.
Вони стали символом світла та перемоги над злом. Разом із героями російсько-української війни, які відстоюють на фронті наше право жити у вільній соборній Україні, вони живлять та зміцнюють нашу віру в Перемогу.
Науковці Національного музею Революції Гідності підготували матеріали, де достовірно та стисло зібрано інформацію про 107 Героїв Небесної Сотні та їх ушанування, історичні матеріали про події Майдану та добірку рекомендованих фільмів, літератури й інтернет-ресурсів для глибшого вивчення теми.
Інформаційно-методичні матеріали будуть корисними для освітян, школярів та студентів, усіх, хто цікавиться історією Революції Гідності та Героїв Небесної Сотні.
Завантажити матеріали у форматах Word i PDF можна за посиланням.
День Героїв Небесної Сотні відзначають щорічно 20 лютого згідно з Указом Президента від 11 лютого 2015 року № 69/2015 "Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні".