bgb

Представники Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького долучилися до загальнообласних заходів із нагоди Дня захисників і захисниць України та Дня українського козацтва.

Цього дня на площі Богдана Хмельницького у Черкасах о 9:00 усі присутні схилили голови і завмерли, транспорт спинився, тим самим вшанувавши пам’ять загиблих українських захисників під час всеукраїнської хвилини мовчання.

Ректор Олександр Черевко і представники ректорату, викладачі, студенти разом із керівниками області та міста поклали квіти до пам’ятника Богдану Хмельницькому.

Голова Черкаської ОВА Ігор Табурець, голова Черкаської обласної ради Анатолій Підгорний, міський голова Черкас Анатолій Бондаренко вручили нагороди й відзнаки. Серед нагороджених  і випускниця психологічного факультету та кафедри військової підготовки ЧНУ Ольга Тарасова.

Потужно підсилили патріотичну атмосферу зібрання вокалісти «Фабрики музичного мистецтва “Voices”». У їхньому виконанні прозвучала відома композиція гурту «KOZAK SYSTEM» — «Люди-Титани».

Відзначив цей день і Науково-освітній центр Українського козацтва спільно з міжнародною громадською організацією «Українське козацтво». На патріотичному заході, присвяченому Дню захисників і захисниць України, членам козацької сотні ЧНУ вручили грамоти та подяки.

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького