Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького серед переможців конкурсу з міжнародної та академічної мобільності програми Erasmus + (KA 107).

Ініціатор та координатор програми — доцент кафедри англійської філології та методики навчання англійської мови ННІ іноземних мов Наталія Сливка. За умовами проекту студенти та викладачі ННІ іноземних мов матимуть змогу пройти навчання та стажування в університеті Вальядолід (Іспанія). Університет Вальядоліда був заснований у 1241 році, наразі є одним із провідних закладів вищої освіти Іспанії. Університет пропонує понад 100 напрямів навчання, 17 варіантів післядипломної підготовки та 50 магістерських курсів. Університет Вальядоліда займається активною міжнародною діяльністю та співпрацює з понад 500 закладів вищої освіти в рамках програми Erasmus +.

Навчально-науковий центр зовнішніх і міжнародних зв’язків