У Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького триває соціально-психологічний проєкт.
Рівно 82 днів тому росія почала повномасштабне вторгнення в Україну і змінила життя кожного українця кардинально й надовго.
За ці дні ми переоцінили багато речей та дізналися чимало нового. Українська нація — міцніша, ніж здавалося. Любов до Батьківщини сильніша, ніж боязнь смерті. Ворог — не такий вже й страшний, якщо ти справді любиш свою землю.
Ми запропонували нашим викладачам, аспірантам, студентам, працівникам дати відповідь на чотири питання, які наразі хвилюють всіх українців.
Сьогодні своїми думками з нами ділиться дівчина, яка, як і багато наших співвітчизників, з початком повномасштабного вторгнення прийняла рішення виїхати закордон. Але водночас це приклад того, як можна продуктивно працювати за межами рідної країни задля її перемоги у війні проти росії. Студентці 3 курсу факультету обчислювальної техніки, інтелектуальних та управляючих систем Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Дар’ї Загребельній вдається поєднувати виконання обов’язків голови студентської ради університету, навчання і волонтерство. Тож, про те, як підтримує українців закордоном, що надихає, попри ті зміни, які війна внесла в життя, та яку свою мрію хоче здійснити насамперед після перемоги, розповіла у відео.
— Україна чи закордон і чому?
— Ми з родиною обрали поїхати закордон, тому що вважаємо, що на період війни так буде безпечніше.
— Як війна змінила ваше життя ?
— Раніше я ходила до улюбленого університету, займалась студентським самоврядуванням, гуляла з друзями та рідними містом. Нині в Польщі, волонтерю у вільний від навчання час, допомагаю землякам з продуктами харчування та іншою гуманітарною допомогою.
— Звідки черпаєте сили ?
— Найбільше надихають мене рідні, наш Президент, Збройні Сили України та люди, які не здаються, хоча їм сьогодні набагато тяжче.
— Яку свою мрію хочете здійснити після перемоги?
— Після перемоги найбільша мрія для мене — це повернення додому, до свого студентського життя, до рідних та близьких мені людей.
Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького