Викладач кафедри спортивних ігор Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Богдан Кулинич та  випускники  Іван Доненко та Віктор Пустовіт  у складі паралімпійської збірної стали чемпіонами світу з футболу.
У фінальному матчі 15 травня  зустрілися збірні команди України й Ірану. Перемогу з рахунком 1:0 здобули українці і вшосте показали, що наша країна непереможна.
Наші спортсмени не перестають радувати перемогами. Збірна України з футболу, у складі якої випускник університету Віктор Пустовіт, здобула перемогу над командою Франції та вперше за 13 років стала чемпіоном Дефлімпійських ігор —  2021.
Україна також — переможець медального заліку Літньої Дефлімпіади! Українці фінішували першими за усіма показниками, також встановили власні рекорди за кількістю виграних нагород.
За підсумками змагань, Україна здобула 138 медалей: 62 —  золотих, 38 — срібних і 38 — бронзових.