У Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького  триває проєкт «ЧНУ — 78 днів війни».

Рівно 78 днів тому росія почала повномасштабне вторгнення в Україну і змінила життя кожного українця кардинально й надовго.

За ці дні ми переоцінили багато речей та дізналися чимало нового. Українська нація — міцніша, ніж здавалося. Любов до Батьківщини сильніша, ніж боязнь смерті. Ворог —  не такий вже й страшний, якщо ти справді любиш свою землю.

Ми запропонували нашим викладачам, аспірантам, студентам, працівникам дати відповідь на чотири питання, які сьогодні хвилюють всіх українців.

Цей герой нашого проєкту мав насичене цікавими подіями студентське життя, учасник і переможець різних студентських олімпіад і конкурсів. Але війна внесла свої корективи —  тепер хлопець в лавах тероборони захищає нашу країну від агресора.  Чому залишився в Україні, як  війна змінила життя, що мотивує у цей складний час  і яку свою мрію здійснить насамперед після перемоги, у відео  розповідає голова студентського наукового товариства ННІ міжнародних відносин, історії і філософії, студент 3 курсу спеціальності 014 «Середня освіта. Історія» Ілля Опарін.

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького