Цьогоріч 21 травня — Всесвітній день вишиванки. Традиційне українське вбрання в цей день надягають дедалі більше людей не лише в Україні, а й на всій планеті. Це стало традицією і в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького. Університетська спільнота щороку приєднується до світового українства та вбирається у вишиванки. Проводяться конкурси, виставки, флешмоби. Торік у цей день на Університетській площі  лунали українські пісні у виконанні Черкаської капели бандуристів.

Нині ми не разом, але єдині. І, шануючи традиції України та університету, університетський вокальний гурт «Мелодія» разом з учасниками фестивалю «Студентська весна-2020» підготували всім музичний дарунок. 

Адже пісня і вишиванка — посестри, і вони є символом патріотизму. Тому хоч і не на Університетській площі, але в інтернет-просторі вбрані у вишиті сорочки студенти ЧНУ ім. Б. Хмельницького закликають усіх одягнути вишиванку. Тож  вбирайтеся у традиційний одяг, постіть свої фото в мережу, позначайте в інстаграмі та фейсбуці Черкаський національний і поширюйте пісню на своїх сторінках у соцмережах. Відзначимо цей день, попри карантин! 

 

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького