Делегація Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького під керівництвом ректора Олександра Черевка долучилася до урочистостей з нагоди 25-ї річниці від дня ухвалення Конституції України у Черкаському драматичному театрі.

Учасників дійства  привітав голова Черкаської обласної державної адміністрації Олександр Скічко, заступник голови Черкаської обласної ради Михайло Мушієк, міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

Олександр Скічко також вручив державні нагороди. Серед відзначених — і перший проректор Черкаського національного, депутат Черкаської міської ради Василь Мойсієнко. Василь Миколайович отримав звання «Заслужений працівник освіти України»

Після привітань і нагороджень на сцені Черкаського драматичного театру виступив Академічний симфонічний оркестр Черкаської обласної філармонії (художній керівник і диригент — заслужений діяч мистецтв України Олександр Дяченко.

Нагадаємо, до Дня Конституції України викладачі та студенти ЧНУ проводять різноманітні заходи: наукові конференції, засідання тематичних студій. Крім того, студрада ЧНУ ініціювала просвітницький флешмоб «Моя улюблена стаття Конституції».

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького