ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ: (067) 83 09 612, (063) 80 32 971, (0472) 31 72 82

16.10
2021

Тетяна Демченко: «Життя вирішила поєднати з педагогічною діяльністю»

До сторіччя Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького інформаційне агентство «Нова Доба» реалізує проєкт, присвячений спогадам студентів про навчання в закладі вищої освіти.

Детальніше...
15.10
2021

Професору Анатолію Чабану вручено премію імені Михайла Максимовича

У вінок ювілейних заходів з нагоди 100-річчя Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького органічно вписалася ще одна подія — вручення обласної краєзнавчої премії імені Михайла Максимовича доктору історичних наук, професору нашого університету Анатолію Юзефовичу Чабану.

Детальніше...
14.10
2021

З Днем захисників і захисниць України!

Сьогодні, у День Покрови Пресвятої Богородиці, Дня захисників і захисниць України, вітаю всіх, хто одвіку і донині відстоює наше право на вільну, незалежну, суверенну державу. Тих, хто сьогодні є основою військової міці українських Збройних Сил, гартує їхній незламний бойовий дух.

Детальніше...
13.10
2021

Урочиста академія та концерт: святкування 100-річчя завершилося у ЧНУ

Урочиста академія за участю Наглядової ради та святковий концерт, присвячений 100-річчю ЧНУ ім. Б. Хмельницького, відбувся у Черкаському драматичному театрі ім. Т. Шевченка.

Детальніше...
13.10
2021

Фонтан у подарунок: ЧНУ привітав народний депутат України Сергій Нагорняк

Народний депутат України Сергій Нагорняк привітав Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького зі сторічним ювілеєм.

Детальніше...
13.10
2021

Народний депутат Сергій Рудик передав ЧНУ свої вітання і побажання

Зі столітнім ювілеєм Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького привітав народний депутат України Сергій Рудик.

Детальніше...
13.10
2021

Понад сотню працівників ЧНУ відзначено з нагоди сторічного ювілею навчального закладу

З нагоди ювілею колектив Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького отримав відзнаки, нагороди і цінні подарунки.

Детальніше...
13.10
2021

Монографію про сторічну історію ЧНУ презентували на всеукраїнській конференціїї (ДОДАНО ВІДЕО)

У межах святкування 100-річчя Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького відбулася всеукраїнська науково-практична конференція «ЧНУ: 100 років становлення» та презентація колективної монографії про сторічну історію університету.

Детальніше...
13.10
2021

У науковій бібліотеці ЧНУ відкрився «Музей університетської книги» (ДОДАНО ВІДЕО)

Звершилося! Відсьогодні наша alma mater має свій власний музей історії університетської книги. Підкреслимо, що, крім нашого університету, такими осередками книжкової Пам’яті можуть похвалитися лишень три університети: Львівський національний ім. Івана Франка, Одеський національний ім. Іллі Мечникова та Ніжинський державний ім. Миколи Гоголя.

Детальніше...

Спеціальна сесія ЄВІ відбудеться для вступників до магістратури.

У зв’язку з тим, що по Україні значна кількість вступників не склали ЄВІ (єдиний вступний іспит з іноземної мови) для вступу у магістратуру, буде організовано спеціальну сесію ЄВІ 19 вересня (проте, на платній основі). Вступники, які складуть ЄВІ 19 вересня зможуть вступити у магістратуру у додаткову сесію вступної кампанії, при чому не лише на заочну, а й денну форму навчання. 

Для цього потрібно з 17 по 25 серпня зареєструватися для складання ЄВІ у відбірковій комісії свого навчально-наукового інституту (або на електронну адресу приймальної комісії Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. у терміни, відведені для реєстрації, вступник має надіслати сканкопії (фотокопії):

  • заповненої заяви-анкети з інформацією, необхідною для формування екзаменаційного листка (ЗРАЗОК АНКЕТИ додається, його слід роздрукувати, розбірливо заповнити, підписати, відсканувати/сфотографувати);
  • документа, що посвідчує особу (1-2 сторінки);
  • облікової картки платника податків (за відсутності — фото/ксерокопія документа, що засвідчує його відсутність);
  • документа про здобутий ступінь вищої освіти (для осіб, які завершили навчання в минулих роках);
  • медичного висновку за формою первинної облікової документації 086-3/о (у разі необхідності створення особливих умов для складання ЄВІ);
  • фотокартки для документів (кольорової або чорно-білої, розміром 3Х4 у форматі jpg або pdf) із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника.

2. У темі листа вступник обов’язково зазначає прізвище, ім’я, по батькові. У тексті листа обов’язково зазначає прізвище, ім’я, по батькові (повністю) та номер облікової картки платника податків (за наявності).

3. Приймальна комісія перевіряє правильність заповнення заяви та відповідність надісланих документів, здійснює реєстрацію, формує екзаменаційний листок. Скановану копію екзаменаційного листка приймальна комісія надсилає вступнику на електронну адресу, вказану в анкеті. Вступник має перевірити внесені дані та, в разі виявлення помилок, звернутися в приймальну комісію для їх виправлення).

4. Оформлений екзаменаційний листок видається вступнику особисто або надсилається поштою (якщо вступником зазначено про таку необхідність в анкеті).

  • 01 – 18 вересня — подати до відбіркової комісії заяву про вступ та відповідні документи;
  • 19 вересня — скласти єдиний вступний іспит;
  • 23 – 25 вересня — скласти фахове вступне випробування з обраної спеціальності;
  • 12 жовтня вийде наказ про зарахування і з 15 жовтня вступники у магістратуру приступлять до навчання.

Приймальна комісія ЧНУ