Успішно завершилося онлайн навчання з CLIL методології в межах Міжнародного проєкту Еразмус+ KA2 MultiEd.

16-17 грудня 2020 року учасники проєкту від ЧНУ активно проявили себе на вебінарі з формування практичних навичок викладання іноземної мови з позицій CLIL. «Апгрейд» своєї викладацької компетенції продемонстрували професорки Світлана Жаботинська та Олена Вовк, доцентки Людмила Швидка, Людмила Швидка, Олена Радченко,Леся Овсієнко,Лариса Пашіс, Ірина Куліш, доцент Дмитро Павкін,старші викладачки Вікторія Токарчук, Світлана Лєвочкіна, Інна Дубчак, викладачка Аліна Зайцева. Учасники вебінару презентували свої мікроуроки, були в ролі студентів під час мікроуроків колег, а також взяли участь в обговоренні професійних досягнень.

Професорка кафедри англійської філології та методики навчання англійської мови Світлана Жаботинська провела онлайн-заняття на тему «Generative Grammar» із дисципліни «Загальне мовознавство: сучасні напрями».

Завідувачка кафедри англійської філології та методики навчання англійської мови доцент Олена Радченко запропонувала для обговорення тему «Marketing Challenges and Marketing Decisions» із дисципліни «Ділова англійська мова».

Старша викладачка кафедри англійської філології та методики навчання англійської мови Вікторія Токарчук провела онлайн-заняття на тему «Newspaper article structure: LEAD» із дисципліни «Практика англійської мови» / «Англійська мова для журналістів».

Старша викладачка кафедри англійської філології та методики навчання англійської мови Світлана Лєвочкіна презентувала мікрозаняття на тему «Painting» із дисципліни «Практика англійської мови» / «Англійська мова» для студентів, які вивчають образотворче мистецтво».

Директорка навчально-наукового інституту іноземних мов, доцентка Людмила Швидка провела мікрозаняття на тему «Kommunikative Kompetenz in interkulturellen Situationen».

Викладачка кафедри англійської філології та методики навчання англійської мови Аліна Зайцева запропонувала для обговорення тему «Visual, Auditory and Kinesthetic Learning Styles» із дисципліни «Методика навчання англійської мови».

Доцент кафедри англійської філології та методики навчання англійської мови Дмитро Павкін презентував заняття на тему «Science and Technology» із дисципліни «Практика англійської мови».

Завідувачка кафедри англійської мови, доцентка Ірина Куліш провела мікрозаняття на тему «Exercise Physiology and English».

Завідувачка кафедри німецької філології, доцентка Леся Овсієнко запропонувала для обговорення тему «Globalisierung im interkulturellen Raum».

ННІ іноземних мов