Завершила роботу Літня школа професорки Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Ніни Тарасенкової та Українського освітянського видавничого центру «Оріон» для вчителів математики 6 класів Нової української школи.

Літня школа працювала з 26.06.2023 до 25.08.2023. Кожен випускник школи, який виконав навчальний план, отримав (потоки 1-4) чи невдовзі отримає (потік 5) Свідоцтво про підвищення кваліфікації встановленого зразка на 30 год (1 кредит ЄКТС).

Загалом у п’яти потоках Літньої школи пройшли навчання понад 2000 учителів із різних куточків України. Також долучалися вчителі, які на момент навчання в Літній школі перебували за кордоном — майже в усіх країнах Європи (Польщі, Німеччині, Франції, Австрії, Данії, Фінляндії, Швеції, Великій Британії тощо), у США, Південній Америці, Індонезії.

— Щиро і сердечно дякуємо Центру українських дослідників в Австрії (керівники — українські науковиці Наталія Андрусяк і Тетяна Симоненко) за підтримку й поширення інформації про Літню школу серед українського вчительства за кордоном, — говорить Ніна Тарасенкова.

Ніна Анатоліївна розповідає, що за період навчання в певному потоці Літньої школи студеї опанували непростий, але конче потрібний контент щодо суті реформи НУШ та організації навчання математики в 6 класах НУШ:

ТЕМА 1. Нормативна база НУШ.

ТЕМА 2. Психолого-педагогічні основи навчання математики в 6 класі базової школи.

ТЕМА 3. Модельна навчальна програма. Навчальна програма. Тематичне планування.

ТЕМА 4. Особливості змісту курсу математики 6 класу НУШ. Використання інформаційно-комунікаційних технологій.

ТЕМА 5. Контроль та оцінювання в освітньому процесі 6 класу НУШ.

Відеолекції доступні на ютюб каналі Ніни Тарасенкової.

Запрошуються до перегляду всі небайдужі.

НАВЧАЮЧИСЬ — ПЕРЕМАГАЄМО!

Ніна Тарасенкова, професорка кафедри математики та методики навчання математики