У навчально-науковому інституті міжнародних відносин, історії та філософії завершується конкурс для юних істориків.

Науково-педагогічні працівники Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького розглядають конкурсні роботи школярів Черкас і області. Надійшли вони у межах ІХ міського та VІ обласного конкурсу учнівських наукових робіт з історії «ЮНІ ІСТОРИКИ ЧЕРКАЩИНИ».

— Усупереч усьому, наші діти цікавляться історією нашого краю, історією України, — розповідає організаторка конкурсу, директорка ННІ міжнародних відносин, історії та філософії Наталія Земзюліна. — Наш обов’язок — підтримувати і розвивати цей інтерес.

Тема конкурсу —   «Людина, громадянин, патріот — портрети сучасних українців», серія: «Невідомі відомі українці». Нагадаємо, що цьогорічний конкурс присвячений співвітчизникам, які зробили свій внесок у справу розбудови української держави в роки незалежності.

30 березня о 15:00. журі підіб’є підсумки конкурсу. Запрошуємо приєднатися до відеозустрічі в Google Meet meet.google.com/rue-cygw-wjo

Також можна відкрити Meet і ввести цей код: rue-cygw-wjo.

Google (http://meet.google.com/rue-cygw-wjo)
Real-time meetings by Google. Using your browser, share your video, desktop, and presentations with teammates and customers.

Тетяна Терещенко, заступник директора ННІ міжнародних відносин, історії та філософії