Підготовчі курси до зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року у Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького розпочинають роботу з 15 вересня.

Випускників минулих років, одинадцятикласників запрошуємо підготуватися до складання зовнішнього незалежного оцінювання з таких предметів: англійська мова, біологія, географія, історія України, математика, образотворче мистецтво, фізика, хімія, українська мова, українська література.

Викладають на курсах досвідчені викладачі університету, які брали участь у проведенні ЗНО. У навчальному процесі використовується методика проведення тестових форм.

На сьогодні серед колишніх слухачів підготовчих курсів — студенти та випускники багатьох ЗВО як державної, так і недержавної форм власності, зокрема й Черкаського національного університету.

Відвідувати заняття можна з понеділка по п'ятницю, час навчання — з 17:00 до 20:00. У кожній групі навчається по 8 осіб. Щоб записатися на курси, потрібно звернутися за адресою: м. Черкаси, бульвар Шевченка, 79, корпус № 3, кабінет № 315.

Більш детально про запис та навчання на курсах можна дізнатися за телефоном: (067) 473-48-47 ( Наталія Василівна), (0472) 33-08-30.

Інститут доуніверситетської підготовки і післядипломної освіти