Випускниця-магістерка ННІ іноземних мов ЧНУ ім. Б. Хмельницького Крістіна Попова успішно склала іспит «TestDaF» на знання німецької мови.

Отриманий сертифікат про підтвердження поглиблених знань німецької мови дає змогу навчатися в закладах вищої освіти Німеччини.

За словами випускниці, для успішного проходження «TestDaF» треба володіти високим рівнем німецької мови (B2-C1). Тому перед тим, як почати підготовку, необхідно самостійно оцінити свої можливості.

— Навчання в магістратурі дало мені змогу здобути потрібний високий рівень, за що я вдячна своїм викладачам, — зазначила Крістіна.

Після усвідомлення володіння потрібним рівнем знань, наступним кроком є реєстрація і підготовка.

Магістерка готувалася самостійно. Дівчина розробила власну методику — тренувати кожну частину тесту окремо до того результату, який буде влаштовувати учасницю. Розв'язавши завдання всіх частин (читання, аудіювання, письмо, говоріння), випускниця вирішувала завдання комплексно. Як результат, виконала більш як 50 комплексних тестів. Дівчина могла готуватися по 5-6 годин щодня, а вся підготовка тривала близько трьох тижнів.

— Тест, який я складала, виявився набагато складнішим, ніж при підготовці. Важкою була побудова питань, але я впоралася. Цей тест дає можливість вступити до європейського вишу, підтвердивши попередньо знання мови. Я пишаюся своїм результатом, адже він допоможе мені влаштуватися на роботу, — зробила висновки Крістіна Попова.

Кафедра німецької філології щиро вітає випускницю магістратури 2020 року Крістіну Попову з успішним складенням іспиту. І бажає подальших успіхів та нових досягнень!

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького