Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького отримав відзнаку від керівника ТОВ «Черкаський обласний центр служби крові «Черкаси-Плазма» Ярослава Березаня за сприяння донорському руху.

Про це повідомляє «Нова Доба». 

ЧНУ ім. Б. Хмельницького визнали закладом, який приязний до донорів. За словами Ярослава Березаня, у ЗВО сформований потужний донорський рух.

— Ми дали відзнаку всьому університету, бо в них є потужний донорський рух. Вони самостійно організовують благодійні акції, — зауважив Ярослав Березань та подякував студентам, працівникам і керівництву за те, що вони підтримують різними способами донорів та допомагають людям.

В. о. ректора ЧНУ Олександр Черевко зазначив, що підтримує студентський актив у донорському русі:

— Студенти не тільки здобувають освіту, але й поступово формуються як особистості. У Черкаському національному ми постійно проводимо виховний процес, національно-патріотичну роботу. Розуміємо, що студенти насамперед мають бути соціальновідповідальними. Ми не агітуємо до донорства, але підтримуємо студентські ініціативи. На мою думку, добре, коли людина дбає не лише про себе, але й про ближніх, — розповів ректор.

Студент ЧНУ Руслан Пархоменко вперше здав кров узимку минулого року, коли взяв участь у благодійній акції, яку організувала студентська рада університету.

— Став донором, бо є розуміння, що ти безпосередньо можеш комусь допомогти своєю кров’ю, оскільки вона може знадобитися хворим. Якщо йдеться про плазму, то її можуть використати для розробки нових препаратів. Це також дуже важлива справа. Охочим долучитися до донорства раджу ставитися відповідально до рекомендацій лікарів та приходити на донацію з хорошим настроєм, — сказав Руслан Пархоменко.