Хлопці і дівчата! Студенти ЧНУ!

Уже вдруге ви відзначаєте Міжнародний день студентів під звуки повітряних тривог і в умовах повномасштабного вторгнення росії в Україну.

За те, щоб ви мали змогу навчатися, зараз на передовій воюють 31 наш студент, 16 викладачів і працівників університету, сотні випускників, ваші батьки і рідні. Саме тому ви відзначаєте свято всіх студентів не розвагами, а благодійним ярмарком.

Ви зробили вибір на користь України, навчаєтеся в українському університеті, щоб тут працювати і жити. Ви показуєте всім приклад активної громадянської позиції, яка залишається непохитною в будь-яких умовах. І це наближає нас до перемоги. Бо на війні перемагають люди, їхній дух і мотивація. Бо Україна була, є і буде.

Ми, викладацький колектив, працівники університету, сьогодні бажаємо вам єдиного — мирної України. Віримо, що у вашому житті буде ще багато радості і розваг. Знайте, на вас зараз із повагою дивиться весь світ! Будьте гідними називатися українськими студентами! Зі святом вас!

Ваш ректор Олександр Черевко