У квітні 2019 року відзначається 70-річчя підписання Північноатлантичного договору. Це можливість підбити підсумки зробленого за цей час та замислитися про роль НАТО в забезпеченні колективної безпеки, а також зрозуміти перспективи Альянсу в адаптації до швидких змін нашого світу.

Ці явища і процеси знайшли своє висвітлення під час публічних лекцій першого проректора Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Василя Мойсієнка та доцента кафедри всесвітньої історії та міжнародних відносин Олександра Овчаренка для студентів-міжнародників та юристів.

Крім того, в ході інформаційного заходу між студентськими командами ННІ історії і філософії та ННІ економіки і права відбулися дебати, на яких обговорювалися проблеми та механізми реалізації євроатлантичних прагнень України.

Перший проректор Василь Мойсієнко