bgb

ННІ природничих та аграрних наук Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького багато років плідно співпрацює з Черкаським міським зоопарком «Рошен».

Це проведення спільних наукових та освітніх заходів, отримання відгуків щодо освітніх програм тощо. У зоопарку працює чимало випускників — біологів та екологів.

Про сучасний стан та перспективи розвитку зоопарку нещодавно розповів його директор — Євгеній Ван у новому випуску студентського проєкту «ComeOn_talk».

Відеопроєкт «ComeOn_talk» реалізує кафедра журналістики, реклами та PR-технологій спільно з інтернет-виданням «Вичерпно». Авторкою проєкту є Тетяна Бондаренко, завідувачка кафедри журналістики, реклами та PR-технологій. До підготовки інтервʼю залучені студенти-медійники.

Пропонуємо переглянути відео: