На 47-й хвилині поєдинку Ліги націй «Україна — Ірландія» студент Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького ННІ фізичної культури, спорту і здоров’я Артем Довбик зрівняв рахунок —  1:1.

Гольову передачу у свій актив записав капітан команди Андрій Ярмоленко. В ефірі телеканалу «Футбол 1»  форвард "синьо-жовтих" прокоментував нічию з Ірландією в Лізі націй:

— Сама гра була тяжка, ми збились на їхню гру, грали довгими передачами — це не наш футбол. Але потрібно віддати їм належне, ірландці добре грають у цьому компоненті. Було тяжко, але ми граємо для наших вболівальників. Ми віддаємо всі сили на полі. Я вважаю, що ми добре зіграли у Лізі націй, хоча матч з Уельсом тяжко на нас вплинув.

Артем вийшов у стартовому складі України замість основного форварда Романа Яремчука, який напередодні отримав травму.

Після трьох зіграних матчів Україна очолює групу Ліги націй В1, випереджаючи Шотландію на один бал.

Наступний матч відбудеться вже восени — 21 вересня Україна зіграє з Шотландією у Глазго.

Вболіваємо за наших футболістів! Віримо в перемогу!

Джерело: сайт «Черкаський Спорт»

ННІ фізичної культури, спорту і здоров’я