bgb

Випускниця навчально-наукового інституту іноземних мов, вчителька англійської мови в Смілянській загальноосвітній школі №3 Наталія Голоднюк (Вахніна) стала фіналісткою національної премії Global Teacher Prize Ukraine. Її анкету з описом методики викладання англійської мови організатори конкурсу виокремили серед 2 тисяч інших заявок від учителів з усіх куточків України.

Результати конкурсу були оголошені вчора на урочистій церемонії. Під час нагородження Наталія Голоднюк отримала сертифікат на здійснення вчительської мрії.

Зазначимо, що вчителька поставила за мету реалізувати свій проект-мрію English Studio. Ідея полягає в тому, щоб кожна дитина, незалежно від статків, мала рівні можливості для вивчення мови на високому рівні. Щоб під час практичного застосування мови (проекти, вистави, ігри) учні непомітно долали мовний бар’єр, удосконалювали свою розмовну мову, поєднували навчання з відпочинком, отримували мотивацію для подальшого вдосконалення.

Джерело: osvitoria.org