bgb

8 жовтня в Україні відзначається День юриста. Це свято тих, хто обрав своєю професією захист прав і свобод громадян.

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького 16 років готує кваліфікованих юристів. На сьогодні наші випускники успішно зарекомендували себе в різних сферах юриспруденції, є фаховими суддями, прокурорами, адвокатами, нотаріусами, а також реалізували себе в науковій діяльності.

Свій досвід і професіоналізм студентам передають працівники кафедри державно-правових дисциплін і кафедри інтелектуальної власності та цивільно-правових дисциплін.

Щиро вітаю наших працівників, випускників, студентів, а також усіх юристів, із професійним святом. Зичу подальшого зростання, нових досягнень у професії! Міцного здоров’я, добробуту і миру!

Щиро і з повагою

Ректор Олександр Черевко