У липні 2021 року відбулася хвилююча подія — зустріч випускників фізико-математичного факультету Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, які закінчили наш університет у 1971 році.

50 років, що розділяють день випуску та нинішню зустріч, найкраще ілюструють дві двадцятип’ятиметрові берези, які нині височіють на університетському подвір’ї. Саме їх посадили студенти фізмату та їхні куратори — професор Григорій Олексійович Бугаєнко та доцент Олександр Миколайович Соловйов.

Наші студенти, їхні професійні досягнення та успішна реалізація в обраній галузі є найвищою радістю й гордістю Черкаського національного університету. Серед тих, хто закінчив фізико-математичний факультет у 1971 році, доктор фізико-математичних наук, професор Інституту фізики напівпровідників Національної академії наук України Іван Захарович Індутний, кандидат фізико-математичних наук, старший науковий співробітник Інституту фізики напівпровідників Національної академії наук України Віктор Іванович Минько, доктор політичних наук, кандидат фізико-математичних наук, професор кафедри політології Національного університету «Києво-Могилянська академія» Олександр Петрович Дем’янчук, директор Тальянківського агротехнічного коледжу Іван Степанович Вернигора, директор Дахнівської ЗОШ Алла Олексіївна Бондаренко, заслужений вчитель України, Мошнівської ЗОШ Володимир Іванович Батрак, відмінник освіти України, викладач Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Анатолий Порфирович Гірько, викладач Черкаського державного технологічного університету Олег Святославович Бінецький, відмінник освіти України Галина Вікторівна Заіченко та ще багато висококваліфікованих фахівців і натхненних освітян.

На жаль, не всі змогли долучитися до цієї зустрічі, яка була глибоко емоційною, сповненою яскравих спогадів та світлої печалі. Час невпинний і не впізнати вже аудиторії alma mater, проте дух фізмату залишається таким самим — живим та потужним, об’єднуючи фізматян різних поколінь.

ННІ ІНФОТЕХ