Завідувачка кафедри журналістики, реклами та PR-технологій Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Тетяна Бондаренко та старша викладачка кафедри Світлана Коваль стали учасницями проєкту для учнів закладів загальної середньої освіти Черкас «Урок медіаграмотності для школярів», ініційований відділом іміджевих проєктів управління гуманітарної політики департаменту освіти та гуманітарної політики спільно з управлінням освіти.

Про це повідомили у департаменті освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

У сучасному інформаційному світі, де стрімко розвиваються технології, а соціальні мережі стали невіддільною (частина/ознака) частиною нашого життя, актуальність та важливість медіаграмотності значно зростає.

У межах проєкту журналісти місцевих ЗМІ, викладачі кафедри журналістики, реклами та PR-технологій розглянуть зі старшокласниками важливі теми, а саме:

— Медіаграмотність в умовах сьогодення.

— Інформаційний шум.

— Маніпуляція та фейки.

— Розвиток критичного мислення в молодого покоління.

— Як аналізувати медіа та те, що вони публікують.

— Як протидіяти пропаганді агресора.

У проєкті також беруть участь: Анна Романенко (Інтернет-видання «Вичерпно»), Тетяна Лимаренко (Газета «Нова молодь Черкащини» та Інтернет-видання «Дзвін.медіа»), Сергій Стасько (Інтернет-видання «Змі.ск.юа»),

Сергій Кузляєв (ТРК «ВІККА»), Назарій Вівчарик(Інтернет-видання «Прочерк»), Анна Іщенко (ТРК «Суспільне Черкаси»), Олена Щепак (Інтернет-видання «18000»).

Джерело: Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради