Доценти  кафедри хімії та наноматеріалознавства Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Олександр Шевченко, Олена Лут, Олег Погребняк, Валентина Литвин  та Сергій Бондарчук отримали Подяки від начальника Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації Валерія Данилевського.

Науковці одержали відзнаки за високий професіоналізм та вагомий особистий внесок в організацію та проведення Всеукраїнської української Інтернет-олімпіади з хімії у 2021/2022 навчальному році, яка відбувалась на базі КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради».

Колектив ННІ природничих та аграрних наук вітає колег та бажає незгасимого оптимізму, творчої наснаги, вагомих досягнень у здійсненні задуманого та нових здобутків у роботі й наукових пошуках. Нехай Ваша енергія, багаторічний досвід, невичерпний інтелектуальний потенціал і надалі служитимуть на благо університету та України!

ННІ природничих та аграрних наук