Олена Михальчук, кандидатка педагогічних наук, доцентка кафедри дошкільної та спеціальної освіти Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького як член галузевої конкурсної комісії взяла участь у підсумковій науково-практичній конференції II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі знань: 07 «Управління та адміністрування», спеціальності 073 «Менеджмент» («Менеджмент освіти»).

Захід проходив на базі Глухівського національного педагогічного університету ім. О. Довженка.

Залучення до таких ініціатив є невіддільною (частина/ознака) складовою успішного розвитку науково середовища в Україні. Бажаємо переможцям та науковим керівникам успіху, нових здобутків і професійних досягнень.

Кафедра дошкільної та спеціальної освіти