В управління культури та охорони культурної спадщини облдержадміністрації призначили нового керівника. Нею стала Людмила Фіть, інформує Черкаська ОДА.

Розпорядження про призначення нової очільниці управління підписав голова Черкаської ОДА Роман Боднар 10 липня.

Людмила Фіть народилася в Енергодарі Запорізької області. Вищу освіту здобувала в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького, де згодом викладала. Є доцентом кафедри видавничої справи, редагування і теорії інформації ЧНУ та кандидатом наук із соціальних комунікацій зі спеціальності «Теорія та історія видавничої справи та редагування». Крім того, активно займається громадською діяльністю та популяризує читання на Черкащині. Зокрема, вона є засновницею й очільницею МГО «Книжковий маестро», де мали змогу практикуватися студенти ЧНУ. Також Людмила Фіть є організатором трьох Книжкових фестивалів, до реалізації якого долучався ЧНУ і де також волонтерили здобувачі освіти.

Черкаський національний вітає Людмилу Фіть та бажає натхнення для подальших креативних проєктів у сфері культури!

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького