bgb

Випусники Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, вихованці професора кафедри фізики ЧНУ Андрія Гусака Костянтин Сопіга та Ігор Радченко успішно захистили наукові роботи та отримали ступені доктора філософії.

Констянтин Сопіга зазначає, що наразі перебуває в університеті Осло (Норвегія), де співпрацює з науковцем Черкаського національного університету Олександром Малим. А вже із початку жовтня він почне працювати постдоком в університеті Уппсали (Швеція). У свою чергу, Ігор Радченко планує працювати постдоком в Китаї (Xi'an).

До відома: постдок — це типовий для всіх нерадянських країн період наукового стажування після захисту дисертації.

Черкаський національний університет пишається своїми випускниками та бажає їм подальших наукових успіхів.

Прес-служба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького