Відкриття Благодійної виставки-продажу художніх робіт студентів кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва відбулося 29 вересня у Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького.

Цією акцією викладачі та студенти-митці вирішили долучитися до збору коштів на автомобіль для одного з випускників Черкаського національного, який нині служить у Збройних Силах України.

Запрошуємо усіх поціновувачів художнього мистецтва долучитися до цього благодійного ярмарку, який діє в навчальному корпусі університету №4, що по вул. Дашкевича, 24.

Збір коштів на авто триває. Для всіх, хто бажає перерахувати кошти на авто для ЗСУ, можна це зробити на карту ПриватБанку 5168745123686351 — Луценко Ірина Олександрівна.