17 жовтня відбулись онлайн вибори до студентської ради університету та підрозділів.

«17 жовтня у нас відбулися онлайн вибори до студентських рад. Це був дуже важливий захід для створення нової команди у Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького. Студентська рада — це вищий колегіальний орган управління, який завжди буде на стороні студентів та буде поліпшувати наше дозвілля! До нових зустрічей!» — каже новообрана голова студентської ради Євгенія Лядецька.

«Вибори проходили за планом, у всіх структурних підрозділах вибрали голів, виборних та основний склад студентської ради. Явка в деяких інститутах була дуже гарна, наприклад, в інституті української філології та соціальних комунікацій — 60%, а в інституті інформаційних та освітніх технологій — 65%. Щоправда, середня явка в університеті — у межах 53%, тобто вибори можна офіційно вважати дійсними», — поділився з нами голова ЦВК, студент 3-го курсу ННІ української філології та соціальних комунікацій Денис Малюк.

Студенти також обрали студентську раду студмістечка. Вибори відбуваються на виборчих дільницях у гуртожитках.

Бажаємо успіхів новообраній студентській раді!

Пропонуємо також ознайомитись із новим складом студентської ради.

Студентська рада