У Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького відбулося спеціальне об’єктове тренування з питань цивільного захисту. Заняття проходили за темою «Дії працівників та студентів у випадку виникнення пожежі, що сталася внаслідок терористичного акту в навчальному корпусі № 2».

Метою тренування було перевірити та удосконалити знання та навички дій керівного складу, працівників та студентів університету.

За задумом тренування, невідомий зловмисник у холі залишив коробку з пристроєм, що спрацював та спричинив пожежу.

Завдяки чітким та злагодженим діям швейцара про інцидент своєчасно сповістили керівний склад і працівників університету, а також викликали поліцію, співробітників СБУ, пожежно-рятувальної служби ДСНС. Комісія університету з питань евакуації евакуювала студентів та працівників, не допускаючи паніки та не перешкоджаючи діям рятувальних підрозділів.

Окрім цього, працівників та студентів навчали гасити полум’я за допомогою первинних засобів пожежогасіння — вогнегасників.

Наталія Медведь, провідний фахівець з питань цивільного захисту