Університет Матея Бела пропонує студентам онлайн-курси на 2021-2022 навчальний рік.

Онлайн-форма для подання заявок

Дедлайн: 15 вересня 2021 року.

Вартість онлайн-курсів

Вартість курсу: 70 євро за курс (плата за базовий курс – 55 євро, адміністративний збір – 15 євро*)

*Адміністративний збір застосовується до кожного курсу, якщо Ви подаєте заявку на менше, ніж 4 курси.

Спеціальна пропозиція: 250 євро за модуль

Якщо Ви вирішите подати заявку на 4 курси або більше, адміністративний збір не стягуватиметься, а Ви заплатите лише основний внесок.

Після початку курсів 20 вересня 2021 року плата не повертається.

Вартість курсу включає:

• повна участь в онлайн-лекціях (близько 26 уроків на курс)
  • можливість вчитися у висококваліфікованих фахівців університету
  • повні навчальні матеріали в онлайн-доступі
  • Ваш особистий кабінет, створений у нашій системі для доступу до LMS Moodle (для матеріалів курсу)
  • Ваш особистий кабінет, створений у нашій системі для доступу до MS Teams (для онлайн-лекцій)
  • Офіційна виписка з оцінками (доступна лише після успішного проходження курсу/курсів)
  • підтримка електронною поштою від нашого адміністративного персоналу

Мінімальна кількість студентів на курсі – 7 осіб. Будь ласка, зверніть увагу, що у випадку, якщо мінімальна кількість учасників не буде досягнута, курс не може бути відкритий. Остаточний перелік курсів, відкритих в зимовому семестрі 2021/2022 р., буде доступний у вересні 2021 року. Ми зв'яжемось із усіма зареєстрованими студентами електронною поштою, щоб підтвердити, що їх курс/курси буде відкрито.

Офіційна виписка, видана нашим університетом, включає інформацію про курси, які Ви закінчили в нашому університеті, та кількість отриманих Вами кредитів ECTS, з печаткою та підписом нашого проректора з міжнародного співробітництва, і це дає Вам право подати заявку для перезарахування у Вашому університеті. Зверніть увагу, що Університет Матея Бела не несе відповідальності за процес перезарахування у Вашому університеті.

Часті питання

1. Як мені записатись на курс?

Ви можете записатись на курс, просто заповнивши нашу онлайн-форму заявки. Будь ласка, обов’язково вкажіть у формі дійсну електронну адресу, оскільки ми зв’яжемося з Вами для надання подальшої інформації електронною поштою.

2. Скільки курсів я можу пройти?

Кількість курсів на одного студента не обмежена, тому Ви можете записатись на всі курси, які Вас цікавлять. Адміністративний збір становить 15 євро за курс, але якщо Ви виберете більше 4 курсів, з Вас не стягуватиметься цей збір.

3. Як я можу оплатити курс?

Після закриття заявок у вересні 2021 року всі студенти, які подали заявку, отримають лист електронною поштою з реквізитами оплати, оскільки для відкриття кожного курсу необхідна мінімальна кількість студентів.

4. Який сертифікат чи підтвердження я отримаю після курсу?

Кожен студент, який успішно пройде курс, отримає офіційну виписку з оцінками, підписаних та завірених печаткою нашого закладу з оцінкою/оцінками за кожен курс. Ця виписка може бути використана для подання заявки на перезарахування у Вашому університеті. Зверніть увагу, що УМБ не несе ніякої відповідальності за перезарахування у Вашому університеті, тому ми рекомендуємо заздалегідь зв’язатись із Вашим координатором навчання у Вашому університеті та запитати про умови перезарахування.

5. Який розклад курсів?

Існує запропонований графік для кожного курсу, але зауважте, що він може бути змінений після отримання всіх заявок. Однак у разі будь-яких змін ми зв’яжемось із усіма студентами електронною поштою.

6. Я хотів би змінити курс, на який подав заявку, як я можу це зробити?

Якщо Вам потрібно внести будь-які зміни у свою заявку, наприклад, Ви хочете додати або змінити курси, ви можете просто зробити це, зв’язавшись з нашим координатором електронною поштою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Перелік курсів

Зимовий семестр 2021/2022 р.

Економічний факультет

• Блокчейн у фінансах
  • Бізнес-графіка
  • Логістичний менеджмент
  • Фінанси та валюти
  • Соціально-відповідальний бізнес

Факультет політології та міжнародних відносин

• Кібертехнології, безпека та політика
  • Британські студії

Факультет мистецтв

• Глобальні навички I
  • Словацька мова А1
  • Драматичні переходи: поезія переселенців та сценічні переходи в Латинській Америці
  • Вибрані розділи історії російської літератури XIX століття
  • Культурна ідентичність та дипломатія в ЄС
  • Французька лексикологія 2.

Педагогічний факультет

• Глобальні параметри у місцевих налаштуваннях
  • Громадянське суспільство та ГО – стати активним громадянином

Юридичний факультет

• Римське право
  • Судова співпраця у кримінальних питаннях
  • Право Європейського Союзу

Факультет природничих наук

• Основи кліматології та гідрології
  • Принципи фізики
  • Міфи та містифікації в природничих науках
  • Семінар із сучасної фізики
  • Загальна теорія відносності – короткий вступ
  • Теорія вимірювань
  • Здоров’я навколишнього середовища.

Літній семестр 2021/2022 р.

Економічний факультет

• Онлайн-бізнес
  • Блокчейн у фінансах
  • Системи баз даних у бізнесі

Факультет мистецтв

• Академічне читання, критичне читання та міжкультурна просвіта в EFL
  • Словацька мова А1
  • Вибрані розділи історії російської літератури XIX століття
  • Вибраний розділ французької стилістики
  • Французька лексикологія 1.

Педагогічний факультет

• Глобальні параметри у місцевих налаштуваннях
  • Громадянське суспільство та ГО – стати активним громадянином

Юридичний факультет

• Римське право

Факультет природничих наук

• Гідрологія малих водозборів
  • Молекулярне моделювання
  • Теорія електромагнітних полів
  • Статистична фізика
  • Глобальні проблеми навколишнього середовища.

Інж. Аніта Дієнешова (референтка проректорки з міжнародної співпраці)

Тел. 048/446 4226

Магістр Петра Жалудова (референтка)

Тел. 048/446 1118