У межах Міжнародного дня благодійності студентська родина ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва зініціювала акцію «Лапа доброти».

Мета заходу — допомогти забезпечити чотирилапих друзів кормом. На такий вчинок студентів надихнув опублікований нещодавно пост Черкаського міського товариства захисту тварин «Друг». У ньому вони розповіли про 19 цуценят, що потребують допомоги.

«Подаруй свою частинку турботи» — коротке, але влучне гасло студентської молоді під час акції. Фотоборд з домашніми улюбленцями допоміг зібрати кошти на придбання смаколиків для тварин.

За результатами акції, близько 60 кг різноманітного корму для собак були вручені волонтерам притулку «Друг».

На цьому добрі справи студентів точно не завершаться, адже, за їхніми словами, вони впевнено продовжать рухатися в обраному напрямку доброчинності, бо благодійність — це приємно і почесно!

ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва