Університет економіки в Бидгощі надіслав Черкаському національному університету імені Богдана Хмельницького слова підтримки:

«Як ваші давні партнери, яким Україна припала глибоко до серця, шоковані ситуацією та висловлюємо вам нашу велику підтримку перед обличчям безпрецедентної агресії росії проти України.

Віримо, що здоровий глузд переможе, і що незабаром ми зможемо повернутися до повсякденної роботи та спілкування у мирному часі. Від  усієї душі бажаємо Вам твердості, сили духу, перемоги, миру та великого хороброго серця», — мовиться в листі. Наводимо повний текст листа, підписаний Канцлером Університету економіки в Бидгощі Філіпом Сікорою: Канцлером Університету економіки в Бидгощі Філіпом Сікорою:

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького