Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького допомагає біженцям із гарячих точок України.

«Прийняли та поселили студентів із Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, — розповів ректор ЧНУ. Їхній гуртожиток пошкоджено, сусідній — знищено. Ці молоді люди — з різних регіонів України, є й переселенці з Донецької області. Важко уявити, що вони пережили, скільки горя приніс у їхнє життя російський агресор.

Проте на станції ім. Т. Г. Шевченка в Смілі, звідки ми їх забрали автобусом, вони посміхалися. Бо точно знають, що Україна переможе!

Нині вони в безпеці, ми дбаємо, щоб у них було все необхідне, комфорт і спокій. Разом у нас ще багато роботи – перемогти окупанта, відбудувати нашу країну, навчатися і працювати для її розквіту! Дякую своїй команді, всім проректорам, керівникам структурних підрозділів, кожному працівнику і студенту, який зараз не залишається байдужим. Кожен із нас на своєму блокпосту! І ми непереможні!»

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького