Своє 74-річчя ННІ фізичної культури, спорту і здоров’я Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького відсвяткував у родинному колі.

Традиційно викладачі зустрілись зі студентами не в аудиторіях та залах, а на спортивному майданчику, де змагались між собою під час рухливих ігор.

Перше місце здобула команда викладачів «Ох», другою стала команда третьокурсників «Койоти», третє місце вибороли «Капітошки»-першокурсники. Студенти 2 курсу у складі команди «R2D2» посіли четверте місце.

Студентською радою інституту  був проведений аукціон, у якому 30 викладачів інституту презентували свої лоти. Спільними зусиллями було зібрано 10650 грн на потреби ЗСУ.

Привітав іменинників запальним танцем і самодіяльний ансамбль народного танцю «Черкащанка».

ННІ фізичної культури спорту і здоров’я