Давній освітній партнер Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Корсунь-Шевченківський педагогічний фаховий коледж імені Т. Г. Шевченка відзначив своє 100-річчя. Делегація ЧНУ відвідала урочистості з нагоди ювілею та вручила вітання від ректора і колективу.

Коледж є одним із найстаріших закладів освіти області й України. Результат діяльності багатьох поколінь педагогів закладу – це тисячі вчителів, керівників у галузі освіти, а ще – науковці, професійні літератори, художники, державні службовці, захисники України.

У Черкаському національному працює багато випускників Корсунь-Шевченківського коледжу. З-поміж них: Галина Гаврилюк (випускниця 1982 року), проректор з освітньо-виховної та іміджевої діяльності, Ігор Погрібний(випускник 1983 року), голова первинної організації профспілки університету. А також викладачі ННІ української філології та соціальних комунікацій: Зоя Денисенко (випускниця 1977 року), Тетяна Щербина (випускниця 1991 року), Наталія Ярмоленко (випускниця 1979 року), Людмила Солодка (випускниця 1994 року), ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи та мистецтва: Олександр Ярмоленко (випускник 1979 року), Ірина Єнгаличева (випускниця 2000 року), ННІ іноземних мов: Олена Кретова (випускниця 1986 року), Вікторія Тесля (випускниця 2000 року), ННІ міжнародних відносин, історії і філософії: Світлана Звірковська (випускниця 1956 року), ННІ інформаційних та освітніх технологій: Людмила Ожиндович (випускниця 2009 року), психологічного факультету: Сергій Харенко (випускник 1996 року), Людмила Сухоставська (випускниця 1996 року), ННІ економіки і права: Віктор Боковня (випускник 1968 року).

Об’єднаний любов’ю до своїх вихованців та рідної країни, колектив коледжу готує не просто фахівців із вузькопрофільними знаннями, а спеціалістів-діячів – соціально відповідальних, небайдужих до громадського життя, вчителів, котрі усвідомлюють високу місію Педагога.

— Цінуємо співпрацю і партнерство з вами! Зичимо плідної діяльності, талановитих студентів та успішних випускників! Нових успіхів і перемог, добробуту і миру на многії і благії літа у вільній Україні! — зазначив ректор університету Олександр Черевко у вітальному адресі коледжу!

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького