У Центрі надання адміністративних послуг міста Черкаси відкрили оновлену тематичну виставку студентських робіт кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Студентські роботи присвячені міській тематиці — «Черкаси в просторі та часі».

Відкриття виставки відбулося 24 жовтня у затишному холі ЦНАПу. Виставковий комітет кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва відібрав найкращі роботи студентів, створені протягом останніх років у різних мистецьких техніках. Результатом їхньої праці стали твори, що вразили незвичними творчими підходами та оригінальними ідеями.

Студенти кафедри не лише проявили високий рівень таланту, але й продемонстрували свою майстерність у різних напрямах мистецтва. Від живопису та скульптури до графіки та декоративно-прикладного мистецтва, від фотографії до цифрового мистецтва – кожна робота мала свою унікальність.

Відвідали виставку мер міста Анатолій Бондаренко, керівники департаментів міської ради, адміністрація ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи та мистецтва, викладачі мистецьких навчальних закладів міста та викладачі й студенти кафедри.

Як зазначила заступник директора ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва Валентина Мовчан, кафедра образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва завжди гордо тримається свого статусу експериментаторів та творців нових шляхів у світі мистецтва. Вона підкреслила, що студентські роботи, представлені на виставці, є відмінним прикладом цього творчого підходу.

Професор кафедри, народний художник України Іван Бондар детально описав важливість та роль мистецтва в сучасному світі.

Ця виставка має стати справжньою подією для містян, яка б дозволила їм насолодитися красою та різноманітністю того, як студенти бачать наше місто та світ навколо нього. Гості залишилися враженими та висловили подяку студентам і їхнім викладачам за безсумнівний внесок у розвиток мистецтва в Черкасах. Ця подія стала чудовою нагодою для молодих, талановитих митців продемонструвати свій потенціал та поділитися своєю мистецькою спадщиною з громадою, роблячи місто ще більшим культурним центром.

Кафедра завжди підтримує студентів у їхніх творчих пошуках та надихає експериментувати з різноманітними техніками та матеріалами. І це дозволяє досягати неймовірних результатів.

Кафедра образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва