Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького долучиться до масштабного флешмобу і напише свій 10-ий Всеукраїнський диктант національної єдності у День української писемності та мови, який, згідно з указом Президента, відтепер відзначатимуть 27 жовтня.

Захід проходитиме об 11.00 год в конференц-залі університету та в аудиторіях за розкладом.

До Дня української писемності та мови в Черкаському національному відбудеться низка заходів.

27 жовтня о 10.00 год в конференц-залі розпочнеться зустріч з поетами Черкащини «Вогонь українського слова».

У конкурсах до Дня української писемності та мови всі охочі зможуть взяти участь, зареєструвавшись за покликаннями:

Реєстрація на I етап XXIV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Реєстрація на I етап XIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

З повним переліком заходів, які організовує кафедра українського мовознавства та прикладної лінгвістики можна у програмі.