Делегація Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького взяла участь у загальнообласних заходах із нагоди Дня захисників і захисниць України та Дня українського козацтва.

Урочистості відбулися на площі Богдана Хмельницького у Черкасах.

Разом із керівниками області та міста ректор Олександр Черевко і представники ректорату поклали квіти до пам’ятника Богдану Хмельницькому.

Голова Черкаської ОВА Ігор Табурець, голова Черкаської обласної ради Анатолій Підгорний, міський голова Черкас Анатолій Бондаренко вручили нагороди і відзнаки.

Державну нагороду — орден «За заслуги» ІІІ ступеня — отримав відомий науковець Борис Мінаєв, доктор хімічних наук, професор кафедри хімії та наноматеріалознавства ЧНУ, який входить до трійки найкращих науковців системи закладів МОН України.

Бориса Пилиповича нагороджено за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, зміцнення міжнародного авторитету України, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю.

Серед нагороджених — і випускники ЧНУ, які працюють на перемогу України.

Під час заходу підтримували патріотичний дух зібрання вокалісти «Фабрики музичного мистецтва “Voices”». У виконанні учасників колективу звучали відомі українські пісні «Українське сонце зійшло» та «Маніфест».

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

Фото: Денис Коваль, студент 1-Ж курсу ННІ української філології та соціальних комунікацій

ВідеоАнна Харченко, фахівчиня відділу інформації та зв’язків із громадськістю