Наказом Міністерства освіти і науки України від 10.10.2022 №894 затверджено рішення Атестаційної колегії МОН про утворення в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького спеціалізованої вченої ради Д 73.053.05 зі спеціальностей 08.00.01 «Економічна теорія та історія економічної думки», 08.00.05 «Розвиток продуктивних сил і регіональна економіка».

Очолив раду доктор економічних наук, професор Олександр Черевко.

Створення спеціалізованої вченої ради – це значуща для університету подія. Черкаський національний має достатній рівень кадрового та матеріально-технічного забезпечення для підготовки докторів наук економічного профілю. Ефективно функціонує навчально-науковий інститут економіки і права, аспіранти і докторанти проходять підготовку у межах сформованих наукових шкіл, здійснюється випуск наукових видань у галузі економічних досліджень. Науковці інституту є авторами відомих монографій, численних публікацій, навчально-методичних посібників, — зазначив Олександр Володимирович.

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького