bgb

На базі Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького 25 травня відбувся перший психологічний фестиваль «Обличчя психології».

На захід зареєструвалось понад 100 осіб, які мали змогу відвідати вокршопи від провідних спеціалістів Психологічного факультету, зокрема: доцента Людмили Бондаревської, доцента Тетяни Богдан, доцента Ілони Калашник, доцента Тамари Білухи, викладача Максима Миськіва, викладача Ольги Магдич. Заявлені теми відповідають духу сучасності та розкривають необхідні, місцями болючі питання про психологічну нейтралізацію негативного впливу війни; особливості розпізнавання та виходу із токсичних стосунків; проєктування майбутнього методом футуродрами; психологічну роботу з тілом; роль активного слухання у взаємодії між людьми; вміння регулювати емоції.

Фестиваль «Обличчя психології» об’єднав поціновувачів психологічної науки, які воліють опанувати теоретичні знання, але й практичні навички.

Провідна мета організації подібного заходу — це популяризація психологічних знань та культури плекання ментального здоров’я.

Психологічний факультет