17 травня у Всесвітній день вишиванки Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради запрошує на святковий захід «Парад вишиванок».

Усіх охочих закликають вбратися у вишиванку та прийти на 17:30 до пам’ятника Тарасу Шевченку.  Звідти урочистою ходою всі пройдуть до пам’ятника Борцям за волю України. Там організатори проведуть флеш-моб та разом із учасниками заходу і музикантами під звук бандури виконають національний гімн України.

Запрошуємо студентів долучитися до загальноміських заходів!

Нагадаємо, 17 травня, о 13:00 на Університетській площі Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького відбудеться флеш-моб до Всесвітнього дня вишиванки. Студенти та викладачі спільно декламуватимуть вірш Василя Симоненка «Я закоханий палко, без міри…».

Прес-служба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького