Тиждень вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні та захисників Дебальцевського плацдарму — «ангелів, що тримають українське небо» — проведе Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького.

Запрошуємо студентів та науково-педагогічних працівників взяти участь у загальноміських заходах у вівторок, 18 лютого:

• 9:45 — збір учасників заходу біля пам'ятника «Борцям за волю України» (площа Слави);
  • 10:00 — церемонія покладання квітів до пам'ятника «Борцям за волю України»;
  • 10:10 — молебень у Свято-Троїцькому кафедральному соборі;
  • 11:00 — заходи до Дня пам'яті захисників Дебальцевського плацдарму в Черкаському обласному краєзнавчому музеї.

Увечері шанувальники театрального мистецтва запрошуються на виставу «Сад Гетсиманський», приурочену до Дня Героїв Небесної Сотні. (о 18:30 в Черкасьому міському Будинку культури ім. І. Кулика).

Також у Черкаському національному упродовж тижня відбудеться низка заходів. У навчальному корпусі № 1 на першому поверсі про трагічні дати нагадуватиме тематична інсталяція. Будуть проведені курататорські години та зустрічі з очевидцями й учасниками подій.

Пам'ятаймо героїв та їхні подвиги!

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького