Тетяна Довгаль провела перший бій на міжнародному турнірі. Про це інформує управління у справах сім'ї, молоді та спорту Черкаської облдержадміністрації.

У Польщі триває 17-й міжнародний чемпіонат з боксу серед жінок. Розпочався він 5 вересня, завершиться 10. За нагороди змагаються боксерки з Чехії, Німеччини, Словаччини, Казахстану, Угорщини та Польщі.

Черкащину у складі збірної представляє студентка Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Тетяна Довгаль, яку тренує Ілля Дубовий.

Учора Тетяна відбоксувала свій перший поєдинок на міжнародному турнірі. Виступає вона у ваговій категорії 60 кілограмів.

Боксерка зійшлась у ринзі проти суперниці Котсохрісто Чісавалентао з Німеччини. Дівчина перемогла суперницю та вийшла до півфіналу змагань.

Сьогодні у Тетяни бій проти суперниці з Польщі.

Віримо та вболіваємо за Тетяну! Бажаємо перемоги!

Джерело: Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Черкаської ОДА