5 грудня пішла з життя Зоя Захарівна Костогриз, навчальний майстер кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Багато років Зоя Захарівна пропрацювала на кафедрі. Науково-педагогічне співтовариство знало її як відповідального працівника, добру та щиру людину, яка завжди приходила на допомогу. Вона натхненно творила, любила життя і бажала цього іншим. У мистецтві майстриня цінувала емоції, а життєвого натхнення їй надавала творча родина: чоловік та діти. Зоя Захарівна була чудовою дружиною й люблячою матір'ю.

Університетська громада висловлює співчуття рідним та близьким. Світла пам'ять про Зою Захарівну — чуйну жінку, талановиту мисткиню, доброзичливу й порядну працівницю — житиме в серцях всіх, хто її знав...

Джерело: cdu.edu.ua
Сайт Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

Прощання відбудеться в Будинку скорботи 7 грудня о 12:00.