Студентська рада Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького провела екологічну та доброчинну акцію.

Спільними зусиллями студентська молодь зібрала сировини для перероблення на 1300 грн.

— Ми вкотре запустили благодійний збір сировини, але цього року наша основна мета — зібрати кошти для Збройних сил України. Участь в акції взяли викладачі, студенти та працівники університету. Ми вдячні кожному, хто приніс макулатуру, кришки та пластикові пляшки, — розповіла голова студентської ради ЧНУ Євгенія Лядецька.

Голова благодійного сектору ЧНУ, студентка ННІ міжнародних відносин, історії і філософії Діана-Крістіна Назаренко зауважила, що за два тижні зібрали 368 кг макулатури і 81 кг пластику:

— Всю суму, отриману за сировину буде передано на ЗСУ разом з коштами, які ми зберемо вже цієї пʼятниці на благодійному ярмарку.

Студентська рада запрошує всіх підтримувати ЗСУ та відвідати благодійний ярмарок, який відбудеться 17 листопада у День студента.