Магістри 1 курсу ОП «Приватне право та інтелектуальна власність» Андрій Гамалій та Юлія  Кравченко взяли участь у тренінгу щодо основ права інтелектуальної власності для студентів.

Захід організований для майбутніх учасників судових дебатів (муткорту) з права інтелектуальної власності.

Семінар-практикум з основ інтелектуальної власності «Intellectual property fundamentals workshop and ip moot court kick-off event» відбувся 20-21 вересня у м. Києві за підтримки U.S. Department of Commerce Commercial Law Development Program (CLDP).

Учасники семінару-практикуму мали змогу обговорити наступні теми: ІВ 101 (Всесвіт ІВ); міжнародне законодавство у сфері ІВ та Світової Організації Торгівлі; українське законодавство у сфері ІВ; «Legal Writing» та «Oral Advocacy».

Отримані знання та навички студенти зможуть повною мірою продемонструвати під час муткорту, який відбудеться у березні.

ННІ економіки і права