ННІ економіки і права кожного року дотримується чудової традиції — проведення посвяти першокурсників на університетській навчально-науковій базі «Сокирно».

Цього року до студентів завітав ректор університету Олександр Черевко, який привітав студентів із початком навчального року та побажав присутнім позитивних емоцій, нових відкриттів й успішного навчання.

Також свої побажання висловили директор інституту Василь Андрусяк та його заступник Геннадій Волошкевич. Голова студентської ради університету Мар’яна Кусяка та голова студентської ради інституту Марина Жукова вручили студентам грамоти за активну участь у громадському житті.

Студентська рада та дирекція організували свято, на якому провели веселі конкурси, караоке, спортивні ігри тощо. Незмінним елементом посвяти залишився смачний козацький куліш. На додачу було проведено флешмоб від студентської ради, під час якого всі присутні отримали заряд позитивних емоцій.

View the embedded image gallery online at:

ННІ економіки і права