Фахівчиня психологічної служби Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, кандидатка психологічних наук Юлія Сіденко провела онлайн-спілкування зі студентами ННІ економіки і права.

На зустрічі були присутні викладачі кафедри економіки підприємства, обліку і аудиту та студенти спеціальностей 075 «Маркетинг» та 072 «Фінанси, банківська справа та страхування».

У межах зустрічі було обговорено психологічні аспекти публічних виступів та спілкування з аудиторією. Юлія Олександрівна зауважила, що студентам важливо дотримуватися здорового способу життя, гігієни сну та харчування. Психологиня розповіла про дієвість дихальних практик та релаксації — зокрема, напередодні важливих публічних виступів, конференцій, захистів кваліфікаційних робіт тощо.

Студенти та викладачі активно спілкувалися з психологинею та ставили їй запитання.

ННІ економіки і права